وارد شوید !
1

کلوپ سرگرمی میترا

English
ورود به حساب ثبت نام
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاینآموزش استفاده از perfectmoney


 • ثبت نام در سایت پرفکت
  ثبت نام در سایت پرفکت

  متاسفانه سایت پرفکت مانی در ایران فیلتر شده است به همین دلیل برای دسترسی به آن نیاز از از ابزارهای گذر از فیلتر استفاده نمایید. از طریق سایت پرفکت مانی می توانید درآمدهای دلاری تان را در وب سایت های بین المللی به این سایت منتقل کرده و از طریق مجموعه وب سایت های میترا، آن را تبدیل به ریال نمایید. برای ثبت نام در این سایت، از طریق لینک بالا وارد سایت شده و روی کلید Signup در بالای سایت، وارد صفحه ثبت می شوید.

   

  با ورود به صفحه ثبت نام با فرمی مشابه تصویر بالا مواجه می شود و با توجه به شماره گذاری ارائه شده در تصویر، اطلاعات مورد نیاز برای هر فیلد را وارد می کنیم :

   

  1. یک عبارت مشابه نام کاربری وارد نمایید. این عبارت بهتر است ترکیبی از حروف و اعداد انگلیسی باشد و از آن برای معرفی حساب شما در هنگام نقل و انتقالات مالی حساب استفاده می شود.

   

  2. نام کامل تان را به انگلیسی وارد نمایید. اگر پیش از این پاسپورت دریافت کرده اید ترجیحا نام کامل انگلیسی تان را از روی پاسپورت وارد نمایید.

   

  3. شهر محل سکونت تان را به انگلیسی وارد نمایید.

   

  4. خیابان اصلی آدرس محل سکونت تان را به انگلیسی وارد نمایید. نیازی به وارد کردن آدرس دقیق نیست ( مثال Fredosi Ave )

   

  5. کشور محل سکونت تان را انتخاب نمایید ( کشور ایران در لیست وجود دارد )

   

  6. کد پستی 10 رقمی تان را وارد نمایید

   

  7. یک آدرس ایمیل معتبر و در دسترس وارد نمایید. در صورت تمایل به استفاده جدی از حساب، برای ورود به حساب، دسترسی به شماره کاربری، تغییر رمز و یا انتقال ارز، به آدرس ایمیل نیاز خواهید داشت.

   

  8. نیازی به وارد کردن شماره تلفن و یا فکس نیست.

   

  9. نوع اکانت را روی Personal تنظیم نمایید.

   

  10. یک عبارت دلخواه به عنوان رمز عبور وارد نمایید. هموراه برای رمز عبور از ترکیبی از حروف و اعداد انگلیسی همراه با چند علامت مانند @ یا * استفاده نمایید تا رمز عبور شما قابل هک شدن نباشد.

   

  11. عبارت رمز را مجددا وارد نمایید.

   

  12. عدد نمایش داده شده در تصویر کوچک را در این فیلد وارد نمایید

   

  13. تیک چکباکس کنار عبارت I agree with terms and conditions را بزنید

   

  14. و در نهایت روی کلید Register کلیک نمایید تا ثبت نام انجام شود.

   

  پس از انجام ثبت نام، با پیامی مشابه کادر قرمز رنگ پایین تصویر مواجه می شود.


 • ورود به حساب کاربری در سایت پرفکت مانی
  ورود به حساب کاربری در سایت پرفکت مانی

  پس از ثبت نام موفق در سایت پرفکت مانی، یک ایمیل حاوی کد کاربری به آدرس ایمیل تان ارسال می شود. برای ورود به حساب کاربری تان به این کد کاربری نیاز خواهید داشت. به همین دلیل پس از ثبت نام، به ایمیل تان مراجعه کرده و به دنبال ایمیل با عنوان Welcome to Perfect Money payment system! Inbox گشته و آن را باز کنید. این ایمیل مشابه قسمت چپ تصویر بالا، حاوی اطلاعات عمومی حساب بوده و در خط چهارم کد کاربری شما ارائه شده است. این عدد 7 رقمی را کپی کرده و به سایت پرفکت مانی باز گردید.

   

  در سایت پرفکت مانی روی کلید Login در بالای سایت کلیک کرده و در صفحه باز شده برای فیلد Member ID که در تصویر با شماره 1 نشان داده شده است کد کاربری تان را وارد نمایید. سپس برای فیلد Password که در تصویر با عدد 2 نمایش داده شده است عبارتی را که به عنوان رمز عبور در هنگام ثبت نام وارد کرده اید را مجددا وارد نموده و برای فیلد Turing number که در تصویر با شماره 3 نمایش داده شده است عددی را که در تصویر کوچک پایین فیلد نمایش داده می شود وارد نمایید.

   

  حال روی کلید Authorize که در تصویر با شماره 4 نمایش داده شده است کلیک نمایید تا وارد حساب کاربری تان شوید. گاها به دلیل حفظ امنیت حساب، ممکن است با کلیک روی کلید Authorize به جای ورود به حساب کاربری تان، به صفحه دیگری هدایت شوید که در آن از شما خواسته می شود Pin code حساب را وارد نمایید. این pin code یک بار مصرف بوده و به آدرس ایمیل شما ارسال می شود. بنابراین در صورت مشاهده این صفحه، مجددا به آدرس ایمیل تان مراجعه کرده و به دنبال ایمیل PIN Code بگردید. در خط نوزدهم این ایمیل عبارت زیر قید شده است :

  PIN: Check that you are entering 1946131 PIN code at [ perfectmoney is ] web site!

   

  عدد نمایش داده شده در این عبارت، Pin code حساب شما است و می بایست از آن برای ورود موفق به حساب کاربری تان استفاده نمایید ( عددی که در این آموزش مشاهده می کنید نمایشی است و برای دسترسی به پین کد صحیح، به آدرس ایمیل تان مراجعه نمایید )


 • ارسال ارز از حساب شما به حساب مجموعه وب سایت های میترا در سایت پرفکت مانی
  ارسال ارز از حساب شما به حساب مجموعه وب سایت های میترا در سایت پرفکت مانی

  برای دریافت ارز در سایت پرفکت مانی، می توانید از کد کاربری تان در سایت پرفکت مانی که با حرف U آغاز شده و معمولا شامل یک عدد 7 رقمی است استفاده نمایید. پس از ورود به حساب کاربری تان در سایت پرفکت مانی ( تصویر بالا، سمت چپ )، در باکس My Account که در تصویر با شماره 1 نشان داده شده است می توانید حساب هایتان را مشاهده کنید. ترجیحا فقط برای دریافت و انتقال دلار ( USD ) از حساب پرفکت مانی استفاده نمایید. همچنین برخی وب سایت ها از آدرس ایمیل ثبت شده برای حساب پرفکت مانی برای انتقال ارز استفاده می کنند.

   

  برای انتقال ارز از حساب کاربری تان به حساب مجموعه وب سایت های میترا ( و یا هر حساب دیگر ) و دریافت معادل ریالی آن، ابتدا روی کلید Send Money که در تصویر با شماره 2 نمایش داده شده است کلیک نمایید. با کلیک روی این کلید، وارد صفحه Send Money or e-Metal می شود ( تصویر بالا، سمت چپ ) در این صفحه روی کلید Single Payment که در تصویر با شماره 3 نمایش داده شده کلیک نمایید تا وارد صفحه Send Money شوید.

   

  در صفحه Send money ( تصویر پایین، سمت چپ )، برای فیلد Amount که در تصویر با شماره 4 نمایش داده شده است عدد مقداری ارزی را که تمایل دارید انتقال دهید را وارد نمایید. سپس برای فیلد Account که در تصویر با شماره 5 نمایش، کد کاربری حسابی را که تمایل دارید ارز برای وی ارسال شود وارد نمایید ( کد کاربری مجموعه وب سایت های میترا را می توانید از بخش "امکانات بیشتر »» شارژ حساب از طریق ارزهای دیجیتال" دریافت نمایید ). حال برای فیلد Description که در تصویر با عدد 6 نمایش داده شده است دلیل انتقال ارز را وارد نمایید ( پر کردن این فیلد اجباری نیست و عبارت وارد شده برای شما و حساب دریافت کننده ارز نمایش داده می شود ) و در نهایت روی کلید Payment Preview که در تصویر با شماره 7 نمایش داده شده است کلیک نمایید تا وارد صفحه Preview Transfer شوید.

   

  با ورود به صفحه Preview Transfer ( تصویر پایین، سمت راست ) خلاصه ای از اطلاعات وارد شده در فرم قبلی را مشاهده می نمایید. در صورت صحت اطلاعات نمایش داده شده ( مانند مقدار ارز، حساب کاربری دریافت کننده و... ) روی کلید Send Money که در تصویر با شماره 8 نمایش داده شده است کلیک نمایید تا انتقال ارز با موفقیت انجام شود.


آموزش بعدی آموزش قبلی
 توضیحات کامل و خوب بود ممنون
 ثبت نام کردم حالا چطور باید ازش کسب درامد کرد؟
 خیلی خوب توضیح داده شده
 خیلی متن خوبی بود
 عالی توضیح داده شده
 عالی بود
 سلام . خیلی خوبه که آموزش ثبت نام در این سایت رو گذاشتید چون الان خیلی ها با پرفکت مانی کار میکنن و استفاده میکنن ازش
 خوب بود
برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید

تبلیغ با میترا نت