وارد شوید !
1

کلوپ سرگرمی میترا

English
ورود به حساب ثبت نام
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاینآموزش استفاده از freewallet


 • ثبت نام در سایت فری والت
  ثبت نام در سایت فری والت

  وب سایت فری والت، یک کیف پول آنلاین برای جمع آوری ارزهای استخراج شده از وب سایت های دیگر است. مزیت این وب سایت در کاربری ساده و فراگیری آن است. از طریق این وب سایت می توانید برای طیف متنوعی از ارزهای دیجیتالی معتبر مانند بیت کوین، اتریوم، دوج کوین، بیت کوین کش، لایت کوین، دش، ریپل و... کیف پول بسازید.

   

  همچنین در صورت تمایل به تبدیل ارزها به ریال و شارژ به حساب کاربری تان در مجموعه وب سایت های میترا، می توانید براحتی و بدون پرداخت کارمزد، موجودی ارزتان را به کیف پول مجموعه ( با آدرس ایمیل parsmitranet@gmail.com ) منتقل نمایید. در آموزش های بعدی درباره نحوه انتقال ارز در سایت فری والت توضیح بیشتری ارائه خواهد شد.

   

  برای شروع از طریق لینک بالا وارد سایت فری والت شوید. با ورود به سایت فری والت، با تصویری مشابه تصویر بالا ( بخش سمت چپ ) می شوید. در فیلد Enter email که در تصویر با شماره 1 نمایش داده شده است یک آدرس ایمیل معتبر وارد نمایید و سپس روی کلید Get started که در تصویر با عدد 2 نمایش داده شده است کلیک نمایید. با کلیک روی این کلید وارد صفحه ثبت نام می شوید.

   

  در صفحه ثبت نام ( که در بخش راست تصویر بالا نمایش داده شده است ) معمولا در فیلد Enter email که در تصویر با عدد 3 نمایش داده شده است، آدرس ایمیل شما وجود دارد. در صورت عدم وجود، لطفا مجددا آدرس ایمیل تان را در این فیلد وارد نمایید. سپس در فیلدهای Enter password و Repeat password که در تصویر با شماره 4 نمایش داده شده است یک عبارت دلخواه به عنوان رمز عبور وارد نمایید. هموراه برای رمز عبور از ترکیبی از حروف و اعداد انگلیسی همراه با چند علامت مانند @ یا * استفاده نمایید تا رمز عبور شما قابل هک شدن نباشد.

   

  تیک گزینه های I have read and accept Terms of Use و I agree to receive Promotional emails (we won't bother you too often). را که در تصویر با اعداد 5 و 6 نمایش داده شده است را بزنید. سپس روی کلید Sign up که در تصویر با عدد 7 نمایش داده شده است کلیک نمایید. با کلیک روی این تصویر ممکن است پنجره جدیدی نمایش داده شود که در آن از شما خواسته می شود تصاویر مرتبط با کلمه نمایش داده شده را انتخاب و روی کلید Confirm یا راستی آزمایی کلیک نمایید. این مورد همیشه اتفاق نمی افتد.

   

  با کلیک روی کلید Sign up به صفحه جدیدی راهنمایی می شود که از شما خواسته می شود یک عدد 4 رقمی به عنوان پین کد حساب تان وارد نمایید. برای فیلد Create 4-digit PIN code یک عدد چهار رقمی دلخواه وارد نموده و مجددا این عدد در فیلدهای گزینه Repeat نیز ثبت نمایید. با ورود مجدد پین کد، صفحه به صورت خودکار و پس از چند ثانیه، مجددا بارگذاری شده و شما وارد حساب کاربری تان در سایت فری والت می شوید.


 • فعال سازی حساب و دسترسی کامل به امکانات سایت فری والت
  فعال سازی حساب و دسترسی کامل به امکانات سایت فری والت

  پس از ثبت نام، توصیه می شود در همین ابتدا نسبت به تایید ایمیل و فعال سازی حساب اقدام نمایید تا علاوه بر افزایش امنیت حساب، امکان ارسال و دریافت ارز، بدون محدودیت برایتان میسر شود. برای فعال سازی حساب، پس از ورود به حساب کاربری تان در سایت فری والت، در بالای سایت، روی کلید Settings که در تصویر با شماره 1 نمایش داده شده است کلیک کرده و پس از ورود به صفحه Settings، روی سربرگ Account کلیک نمایید.

   

  در این سربرگ می توانید آدرس ایمیل ثبت شده برای حساب را مشاهده نمایید. در سایت فری والت امکان تغییر آدرس ایمیل وجود ندارد و در صورتی که ایمیل را اشتباه وارد کرده اید نیاز است که مجددا در سایت ثبت نمایید. در صورت صحت آدرس ایمیل وارد شده، روی کلید Resend link که در تصاویر با شماره 3 نمایش داده شده است کلیک نمایید تا لینک فعال سازی برایتان ارسال شود.

   

  پس از چند ایمیلی مشابه کادر کوچک در تصویر، برایتان ارسال خواهد شد. در ایمیل دریافتی روی کلید Confirm email که در تصویر با شماره 4 نمایش داده شده است کلیک نمایید تا حساب کاربری تان در سایت فری والت فعال شود.


 • ایجاد کیف پول برای ارزهای مختلف برای دریافت درآمدهای ارزی از سایت های کسب درآمد
  ایجاد کیف پول برای ارزهای مختلف برای دریافت درآمدهای ارزی از سایت های کسب درآمد

  در سایت فری والت امکان ایجاد طیف متنوعی از کیف پول های مختلف برای غالب ارزهای دیجیتالی معتبر وجود دارد. برای شروع کافی است پس از ورود به حساب کاربری تان در سایت فری والت، سربرگ Recieve را که در تصویری با شماره 1 نمایش داده شده است انتخاب نموده و سپس از لیست ارزهای نمایش داده شده، ارز مورد نظرتان را انتخاب نمایید.

   

  فرض کنید می خواهیم برای ارز بیت کوین، یک کیف پول ایجاد نماییم. به این منظور روی ارز Bitcoin که در تصویر با عدد 2 نمایش داده شده است کلیک می کنیم. پس از چند ثانیه یک عبارت طولانی که در تصویر با عدد 3 نمایش داده شده است نمایش داده می شود. این عبارت آدرس کیف پول شماست و هر زمان که تمایل داشته باشید مقداری ارز بیت کوین را به حساب تان منتقل نمایید می بایست این آدرس را ارائه دهید.

   

  طول آدرس کیف پول برای هر ارز متفاوت است. به عنوان مثال تعداد حروف برای آدرس کیف پول ارز بیت کوین 34 کاراکتر است. تعداد حروف برای آدرس کیف پول ارز اتریوم 42 کاراکتر است. تعداد حروف برای آدرس کیف پول مونرو 95 کاراکتر است و...

   

  همچنین در صورتی که کیف پول به درستی ایجاد و یا نمایش داده نشد و یا تمایل دارید یک کیف پول جدید ایجاد کنید، کافی است روی کلید Generate New کلیک نمایید. پس از چند ثانیه کیف پولی جدیدی ایجاد و نمایش داده می شود. موجودی شما در سایت فری والت برای یک ارز مانند بیت کوین، براساس مجموع ارزهای موجود در کیف پول ها محاسبه و نمایش داده می شود. با کلیک روی کلید Show all که در تصویر با شماره 5 نمایش داده شده است می توانید لیست تمامی کیف پول های ایجاد شده را مشاهده نمایید.


 • انتقال ارز به کیف پول مجموعه وب سایت های میترا و شارژ معادل ریالی آن به حساب کاربری
  انتقال ارز به کیف پول مجموعه وب سایت های میترا و شارژ معادل ریالی آن به حساب کاربری

  برای انتقال به کیف پول مجوعه وب سایت های میترا و یا هر وب سایت و یا شخص دیگر، کافی است پس از ورود به حساب کاربری تان در سایت فری والت، روی سربرگ Send که در تصویر با شماره 1 نمایش داده شده است کلیک نمایید. سپس از لیست ارزهای موجود در زیر عنوان From، ارزی را که تمایل به انتقال آن دارید انتخاب نمایید.

   

  به عنوان مثال در این فرآیند، انتقال ارز دوج کوین انتخاب می شود. سپس در گزینه های موجود در زیر عنوان To گزینه User ID or email را که در تصویر با شماره 3 نمایش داده است را انتخاب می کنیم.در صورتی که تمایل داشته باشید مقداری ارز به یک کیف پول مشخص ارسال نمایید می بایست گزینه دیگر یعنی Wallet address را انتخاب نمایید اما با توجه به اینکه در آموزش فعلی قرار است ارز به حساب مجموعه وب سایت های میترا انتقال داده شود تا معادل ریالی آن به حساب کاربری شما در این مجموعه شارژ شود، گزینه User ID or email را انتخاب می کنیم تا نیازی به پرداخت کارمزد انتقال نباشد و فرآیند انتقال رایگان انجام شود.

   

  پس از انتخاب گزینه User ID or email، روی کلید Continue کلیک کرده و در فرم بعدی، برای فیلد Enter user ID or email، آدرس ایمیل مربوط به کیف پول مجموعه وب سایت های میترا یعنی parsmitranet@gmail.com را وارد کرده و سپس روی کلید Continue کلیک می کنیم. در وارد کردن آدرس ایمیل نهایت دقت را به عمل آورید، در صورت انتقال وجه به کیف پول اشتباه، امکان رهگیری و برگشت ارز منتقل شده میسر نخواهد بود.

   

  حال در فرم بعدی، مقدار ارز مورد نظر برای انتقال را وارد کرده و سپس روی کلید Continue کلیک می کنیم. در نهایت مقدار ارز وارد شده، مجددا برای تایید نمایش داده می شود که با کلیک روی کلید withdraw انتقال با موفقیت انجام می شود.

   

  حال برای شارژ معادل ریالی مبلغ به حساب کاربری در مجموعه وب سایت های میترا، وارد حساب کاربری تان شده و به بخش "امکانات بیشتر »» شارژ حساب از طریق ارزهای دیجیتال" مراجعه می نمایید. در صفحه باز شده نوع ارز را انتخاب و مقدار ارز را وارد می کنیم. سپس در فیلد "هش انتقال" آدرس ایمیل تان در سایت فری والت را وارد نموده و روی کلید ثبت درخواست کلیک می کنیم.

   

  پس از انتقال موفق ارز و ثبت درخواست شارژ، حداکثر ظرف 24 ساعت درخواست بررسی شده و در صورت صحت انتقال، مبلغ ریالی نمایش داده شده در فرم ثبت درخواست، به حساب کاربری شما در مجموعه شارژ می شود.


آموزش بعدی آموزش قبلی
 بابت آموزش خوبتون ممنون
 ممنون از اینکه اموزش دادید لطفا مراحل انتقال درامد از ارز به ریال هم توضیح دهید
 روز به روز داریم بیشتر کشیده میشیم به سمت بیت کوین و ارز دیجیتال . به نظرم خیلی خوبه که سایت های کسب درآمد رایگان بیت کوین و آموزش میدید . ممنون بابت آموزش خوبتون . خسته نباشید ... :x
 یه راه مناسب رو آموزش دادند. ممنون
برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید

تبلیغ با میترا نت