وارد شوید !
1

کلوپ سرگرمی میترا

English
ورود به حساب ثبت نام
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاینکسب درآمد از coinpot


 • coinpot.co
 • نوع درآمد : bitcoin، litecoin، dash،...
 • امتیاز کاربران : 3 از 5

- سایت اصلی مربوط به گروه سایت های moon

- کسب درآمد از بازی Hi-Low، شرکت در قرعه کشی یا سرمایه گذاری

- امکان تبدیل 6 نوع ارز مجازی با کارمزد رایگان

 • ثبت نام در سایت کوین پات
  ثبت نام در سایت کوین پات

  با کلیک روی لینک و یا لوگو بالا، وارد سایت کوین پات می شوید. پس از ورود به سایت کوین پات، روی کلید Register پنجره ثبت نام در سایت نمایش داده می شود.


 • تکمیل فرم ثبت نام در سایت کوین پات
  تکمیل فرم ثبت نام در سایت کوین پات

  - برای شروع ثبت نام در فیلد Email address که با شماره 1 در تصویر نمایش داده شده است یک آدرس ایمیل معتبر وارد وارد نمایید. از معتبر بودن ایمیل وارد شده اطمینان حاصل نمایید زیر پس از ثبت نام امکان تغییر آن میسر نخواهد بود و در صورت ثبت یک ایمیل نامعتبر، امکان برداشت از سایت را نخواهید داشت.

   

  - در فیلد Password که با شماره 2 در تصویر نمایش داده شده است یک عبارت به عنوان رمز عبور وارد نمایید. این عبارت می بایست ترکیبی از حروف، اعداد و علامت های انگلیسی باشد (  مثال : *54Hgb1278@- ) از یک رمز پیچیده استفاده نمایید تا امکان هک حساب کاربری و دزدی از آن غیر ممکن شود.

   

  - در فیلد Confirm password که با شماره 3 در تصویر نمایش داده شده است مجددا عبارت رمز وارد شده در فیلد قبلی را وارد نمایید تا از صحیح وارد شدن رمز اطمینان حاصل نمایید.

   

  - روی مربع سفید رنگ که در کنار عبارت I'm not a robot قرار دارد و با شماره 4 در تصویر نشان داده شده کلیک نمایید. با کلیک روی این مربع، ممکن است پنجره جدیدی نمایش داده شود. در این پنجره از شما خواسته می شود تا براساس کلمه ای که در بالای پنجره نمایش داده می شود تمامی تصاویر مربوط به آن کلمه را انتخاب و روی کلید Confirm یا راستی آزمایی کلیک نمایید.

   

  - روی مربع کوچک در کنار عبارت Please tick to confirm that you accept our terms of service که در تصویر با شماره 5 نمایش داده شده است کلیک نمایید تا تیک آن فعال شود.

   

  - حال روی کلید Register کلیک نمایید. در صورتی که تمامی موارد را به درستی انجام داده باشید، پنجره بسته شده و پس از چند ثانیه، پیام زیر نمایش داده می شود :

  Registration was successful. You will shortly receive a confirmation email to ( ایمیل شما ) - please click on the confirmation link in this email to activate your account


 • کلیک روی لیک فعال سازی و فعال کردن حساب
  کلیک روی لیک فعال سازی و فعال کردن حساب

  حال به سراغ ایمیل تان رفته و به دنبال ایمیلی با عنوان CoinPot registration confirmation بگردید که از طرف آدرس Coin Pot <support@coinpot.co> ارسال شده است. ایمیل را باز کرده و روی لینک طولانی موجود در آن کلیک نمایید. با کلیک روی این لینک مجددا وارد سایت کوین پات شده و پس از چند ثانیه با پیام زیر رو به رو می شوید :

  Registration confirmed - you can now Sign In

   

  روی کلید Sign In در انتهای این پیام کلیک نمایید تا پس از چند ثانیه وارد صفحه ورود به حساب شوید.


 • ورود به حساب کاربری در سایت کوین پات
  ورود به حساب کاربری در سایت کوین پات

  - برای ورود به حساب کاربری تان در سایت کوین پات نیاز است که در فیلد Email address که با شماره 1 در تصویر نمایش داده شده است آدرس ایمیلی که با آن فرآیند ثبت نام را انجام داده اید وارد نمایید.

   

  - سپس در فیلد Password که در تصویر با شماره 2 نمایش داده شده است رمزی که در هنگام ثبت نام وارد کرده اید را مجددا وارد نمایید.

   

  - فیلد 2FA code را خالی بگذارید. در آموزش های بعدی درباره نحوه استفاده از آن و افزایش امنیت حساب کاربری صحبت خواهد شد.

   

  - روی مربع سفید در کنار عبارت I'm not a robot که در تصویر با شماره 4 نمایش داده شده است کلیک نمایید. همانطور که در فرآیند ثبت نام توضیح داده شد ممکن است از شما خواسته شود تا در پنجره جدیدی که نمایش داده می شود تصاویر مرتبط با کلمه نمایش داده شده را انتخاب نمایید.

   

  - حال روی کلید Sign In کلیک نمایید. پس از چند ثانیه، پیام زیر نمایش داده می شود و در آن از شما خواسته می شود برای تایید درخواست ورود به حساب کاربری، روی لینک تایید که به آدرس ایمیل شما ارسال شده است کلیک نمایید :

  IMPORTANT

  As a new security measure we require that all CoinPot sign in attempts are made from authorised IP addresses. We have sent an authorisation request email to ( ایمیل شما ) - please click on the link in this email to confirm that sign in from you current IP address ( آی پی شما ) is allowed. (You will only need to do this once for each IP address)


 • تایید لینک ورود به حساب در سایت کوین پات
  تایید لینک ورود به حساب در سایت کوین پات

  مجددا به ایمیل تان مراجعه کرده و به دنبال پیامی با عنوان CoinPot sign in authorisation بگردید. با کلیک روی ایمیل، آن را باز کرده و روی لینک طولانی ارائه شده در آن ( که در تصویر با شماره 2 نمایش داده شده است ) کلیک نمایید. با کلیک روی این لینک مجددا به سایت کوین پات راهنمایی شده و با پیام IP address ( آی پی شما ) has been authorised and you are now signed in رو به رو می شوید. روی کلید Close در زیر پیام کلیک نمایید تا به صفحه Dashboard در حساب کاربری تان در سایت کوین پات وارد شوید.

   

  تبریک می گوییم شما با موفقیت در سایت کوین پات ثبت نام کردید ! حالا نوبت کسب درآمد است !


 • آشنایی با فرآیندهای کسب درآمد در سایت کوین پات
  آشنایی با فرآیندهای کسب درآمد در سایت کوین پات

  در سایت کوین پات دو فرآیند کلی برای کسب درآمد وجود دارد. در فرآیند اول، کسب درآمد از طریق وب سایت های وابسته به سایت کوین پات انجام می شود که برای آشنایی بیشتر با این وب سایت ها و روند کسب درآمد از آنها، می توانید به لینک های زیر مراجعه نمایید :

   

  Moonbit :

  http://www.mitraclub.ir/monetizer/2/moonbit

   

  MoonbitCash :

  http://www.mitraclub.ir/monetizer/4/moonbitcoin

   

  Moonlite :

  http://www.mitraclub.ir/monetizer/10/moonliteco

   

  Moondoge :

  http://www.mitraclub.ir/monetizer/12/moondoge

   

  Moondash :

  http://www.mitraclub.ir/monetizer/8/moondash

   

  برای کسب درآمد از فرآیند دوم و فعالیت مستقیم در سایت کوین پات، نیاز است ابتدا کمی در سایت های وابسته که بالا معرفی شد فعالیت نمایید تا حداقل موجودی به حساب کاربری تان در سایت کوین پات شارژ شود. سپس می توانید با شرکت در بازی ها و قرعه کشی های سایت کوین پات درآمد تان را افزایش دهید.


آموزش بعدی آموزش قبلی
 ممنون از اینکه سایتهای خوب رو معرفی می کنید
برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید

تبلیغ با میترا نت