وارد شوید !
1

کلوپ سرگرمی میترا

English
ورود به حساب ثبت نام
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاینکسب درآمد از free-ethereum


 • free-ethereum.io
 • نوع درآمد : ethereum
 • امتیاز کاربران : 3 از 5

- کسب درآمد از رول رایگان با مراجعه به سایت هر یک ساعت یک بار
- کسب درآمد از بازی Hi-Low، شرکت در قرعه کشی یا سرمایه گذاری
- امکان معرفی زیرمجموعه و دریافت پورسانت
- امکان کسب درآمد روزانه 0.00005 تا 0.0001 اتریوم

 • ثبت نام در سایت و کسب درآمد رایگان ارز اتریوم
  ثبت نام در سایت و کسب درآمد رایگان ارز اتریوم

  برای ثبت نام در سایت فری اتریوم، از طریق لینک بالا وارد این وب سایت شوید. پس از ورود به سایت، در صفحه نخست، روی کلید Signup که در بالای سایت، سمت چپ قرار دارد کلیک نمایید تا با فرمی مشابه بخش راست تصویر مواجه شوید.  در این فرم از شما خواسته می شود تا در فیلد Email که در تصویر با شماره 1 نمایش داده شده است آدرس ایمیل تان را وارد نمایید. در وارد کردن ایمیل دقت لازم را داشته باشید چون امکان تغییر آن در آینده میسر نخواهد بود. همچنین در صورتی که بعدها اقدام به تغییر آدرس کیف پول نمایید، کد تاییدی به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که می بایست به آن دسترسی داشته باشید.

   

  در فیلد Password که در تصویر با شماره 2 نمایش داده شده است یک عبارت دلخواه به عنوان رمز عبور وارد نمایید. رمز عبور می بایست ترکیبی از اعداد و حروف انگلیسی باشد. ترجیحا برای افزایش امنیت رمز از یک تا دو علامت مانند @ یا * نیز استفاده نمایید. فیلد Referer که در تصویر با شماره 3 نمایش داده شده است را بدون تغییر رها کرده و در فیلد Ethereum withdraw address که در تصویر با شماره 4 نمایش داده شده است کد کیف پول اتریوم تان را وارد نمایید. در صورتی که با روند ایجاد کیف پول برای ارز اتریوم آشنا نیستید لطفا به آموزش زیر مراجعه نمایید :

  http://www.mitraclub.ir/monetizer/15/freewallet

   

  سپس روی مربع سفید رنگ در کنار عبارت I'm not a robot که در تصویر با شماره 5 نمایش داده شده است کلیک نمایید. در برخی موارد ممکن است با کلیک روی این مربع، پنجره ای نمایش داده شود که در آن از شما خواسته می شود تصاویر مرتبط با کلمه نمایش داده شده در بالای پنجره را انتخاب و سپس روی کلید Submit یا راستی آزمایی کلیک نمایید. پس تیک خوردن مربع سفید رنگ، روی کلید Sign Up که در تصویر با شماره 6 نشان داده شده است کلیک نمایید تا ثبت نام شما کامل شود.

   

  پس از اتمام ثبت نام، وارد صفحه نخست پنل کاربری تان می شود. در این صفحه کافی است کمی اسکرول کرده تا با کادری مشابه بخش چپ تصویر بالا مواجه شوید. در این کادر، روی مربع سفید رنگ که با شماره 7 نمایش داده شده است کلیک نمایید. مشابه روند ثبت نام، در برخی موارد ممکن است با کلیک روی این مربع، پنجره ای نمایش داده شود که در آن از شما خواسته می شود تصاویر مرتبط با کلمه نمایش داده شده در بالای پنجره، را انتخاب و سپس روی کلید Submit یا راستی آزمایی کلیک نمایید.

   

  پس تیک خوردن مربع سفید رنگ، روی کلید Roll number که در تصویر با شماره 8 نمایش داده شده کلیک کرده و چند ثانیه صبر نمایید تا عدد جایزه نمایش داده شود. متناسب با مقادیری که در کادر با پس زمینه تیره نمایش داده شده است، مبلغ جایزه محاسبه و به حساب شما در سایت فری اتریوم شارژ می شود.


آموزش بعدی آموزش قبلی
 آیا ارزش وقت صرف کردن را از نظر درآمد دارد؟
برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید

تبلیغ با میترا نت