وارد شوید !
1

کلوپ سرگرمی میترا

English
ورود به حساب ثبت نام
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاینکسب درآمد از moonliteco


 • moonliteco.in
 • نوع درآمد : litecoin
 • امتیاز کاربران : 3 از 5
 • ورود به حساب کاربری و شروع کسب درآمد
  ورود به حساب کاربری و شروع کسب درآمد

  برای کسب درآمد در این وب سایت نیاز است ابتدا در سایت کوین پات ثبت نام نمایید. اگر هنوز در سایت کوین پات ثبت نام نکرده اید از طریق راهنمای زیر می توانید در سایت کوین پات ثبت نام نمایید :

  http://www.mitraclub.ir/monetizer/14/coinpot

   

  پس از ثبت نام در سایت در سایت کوین پات، از طریق لینک بالا وارد سایت مون لایت کوین شوید. با ورود به این سایت، با صفحه ای مملو از تبلیغ مواجه می شوید. برای کاهش ترافیک مصرفی و خلوت تر شدن صفحه، می توانید افزونه Gif blocker را روی مرورگر تان نصب نمایید. برای کاهش تبلیغ ها از افزونه های مسدود کننده تبلیغات مانند adblocker استفاده نکنید چرا که سایت مون لایت کوین به سرعت متوجه این موضوع شده و امکان کسب درآمد را برای حساب شما مسدود می کند.

   

  برای ورود به حساب کاربری تان در سایت مون لایت کوین، در فیلد Email address که در تصویر با شماره 1 نشان داده شده است دقیقا همان ایمیلی را که در هنگام ثبت نام در سایت کوین پات استفاده کرده اید وارد نمایید. دقت نمایید ایمیل را کامل و بدون اشتباه تایپی وارد شود. سپس روی کلید Sign In که در تصویر با شماره 2 نمایش داده شده است کلیک نمایید.

   

  با کلیک روی کلید Sign In پنجره جدیدی نمایش داده می شود و مشابه صفحه ثبت نام و ورود به حساب در سایت کوین پات، از شما خواسته می شود روی مربع سفید در کنار عبارت I'm not a robot کلیک نموده و در صورت نیاز تصاویر مرتبط با کلمه نمایش داده شده را انتخاب نمایید ( انتخاب تصاویر همیشه اتفاق نمی افتد ) با تیک خوردن مربع سفید رنگ، می توانید روی کلید Submit کلیک نمایید تا وارد حساب کاربری تان در سایت مون لایت کوین شوید.


 • کلیک روی کلید Claim now و جمع آوری ارز جمع شده
  کلیک روی کلید Claim now و جمع آوری ارز جمع شده

  پس از ورود به حساب کاربری تان در سایت مون لایت کوین، می توانید با کلیک روی کلید Claim now نسبت به جمع آوری ارز جمع شده اقدام نمایید. طبق قوانین سایت کوین پات، هر 5 دقیقه یک بار امکان کلیک روی Claim now میسر خواهد بود اما با توجه به سرعت تولید ارز، توصیه می شود هر 30 تا 90 دقیقه یک بار، وارد سایت شده و نسبت به جمع آوری ارز اقدام نمایید.

   

  برای تولید ارز نیازی نیست سایت مون لایت کوین دائما باز باشد و تنها کافی است آدرس وب سایت را در بوکمارک ذخیره کرده و هر 30 تا 90 دقیقه، آن را باز کرده و روی کلید Claim now کلیک نمایید. با کلیک روی این کلید، پنجره جدیدی نمایش داده می شود که در آن از شما خواسته می شود روی مربع سفید در کنار عبارت I'm not a robot ( که در تصویر با عدد 2 نمایش داده شده است ) کلیک نمایید. پس از کلیک روی مربع سفید، ممکن است پنجره جدیدی نمایش داده شود که مشابه ثبت نام و یا ورود به حساب در سایت کوین پات، نیاز است تصاویر مرتبط با کلمه نمایش داده شده در بالای پنجره را انتخاب و روی کلید Confirm یا راستی آزمایی کلیک نمایید.

   

  پس از انجام موفق این مرحله و تبدیل مربع سفید به تیک سبز رنگ، می توانید روی کلید Submit که در تصویر با شماره 3 نمایش داده شده است کلیک نمایید. با کلیک رو این کلید، پس از چند ثانیه، پیامی مشابه عبارت زیر نمایش داده می شود که به معنای جمع آوری و شارژ موفق ارز به حساب کوین پات شماست :

  360 litoshi has been added to your CoinPot account and your total balance is...

   

  برای مشاهده ارز شارژ شده، می توایند مجددا به سایت کوین پات مراجعه نمایید. در صفحه Dashboard امکان مشاهده موجودی لایت کوین میسر خواهد بود.


آموزش بعدی آموزش قبلی
 مفید بود
برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید

تبلیغ با میترا نت